Bambusové roletky

Přírodě blízké řešení rolet z bambusu. Tento dekorativní prvek umožní zútulnit Váš interiér pomocí přírodních materiálů. Roletky se nabízí v různých přírodních provedení.

Toto řešení je velice stylové a příjemné jak barevně, tak designově. 

ASHA

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastavit výšku stažení roletky.

FEBA

Jedná se o elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, čímž vzniká pravidelné řasení. Ovládání je zajištěno provázkem a aretací s brzdou, což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

EDESA

Jedná se o posledního představitele bambusových roletek, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání je zajištěno navíjením na hřídel pomoci řetízku a mechanizmu s brzdou. Umožňuje libovolné nastavení výšky stažení.

Ovládání

Vzorníky barev a materiálů

Bambusové tkaniny

Dřevité tkaniny

Jutové tkaniny

Nastavení Vašeho monitoru může barvy zkreslovat. Kontaktujte nás. Technik Vás navštíví a společně dle vzorníku vyberete reálnou barvu Vašich nových venkovních rolet

< zpět na sekci Žaluzie